II Marpol Rally Day
Data:
03.07.2022
Zawody:
Mini Max
Miejsce imprezy:
ul. Różana 1, 07-230 Gaj
Liczba prób sportowych:
8
Ilość lokalizacji prób sportowych:
2
Nawierzchnia:
beton, asfalt, kostka
Liczba startujących: 37
Za nami druga odsłona Marpol Rally Day, imprezy - rajdu, który już w pierwszej edycji zyskał uznanie. Tym razem przy jeszcze większym zaangażowaniu i wsparciu Właściciela obiektu p. Piotra Dąbrowskiego, który z rozmachem przygotował teren, jak i zapewnił dodatkowa oprawę, poprzez punkt gastronomiczny, który zyskał uznanie zarówno licznie zgromadzonych Kibiców, towarzyszącym nam przez cały czas trwania rywalizacji jak i zacnej - dużej ilości zgłoszonych 37 załóg, za co serdecznie dziękujemy!

Nasze wspólne zaangażowanie, nawiązanie współpracy z Automobilklubem Bialskopodlaskim na czele z prezesem kol. Grzegorzem Piechowiczem, pozyskanie nowych Przyjaciół, przyczyniło się nie tylko do zwiększonej ilości Załóg, ale również do jeszcze lepszej atmosfery w sportowej rywalizacji, która przyniosła zdecydowane Zwycięstwo Kolegów z A. Bialskopodlaskiego. Zorganizowanie imprezy w takim wymiarze stało się możliwe dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu nas wszystkich, a w szczególności niezawodnemu Kubie Żołędowskiemu, który zaangażowany od lat w sprawy Koła z powodzeniem wdraża nowe pomysły graficzne, będące nasza wizytówką, czy Michałowi Kraciuk, który w tak niesamowicie krótkim czasie opracował i wdrożył profesjonalna stronę zapisów i wyników, umożliwiających Uczestnikom na bieżąco śledzenie swoich czasów przejazdu.

Nie zawiedli nasi Koledzy z Łodzi, Damian Górniak z Krzysztofem Plajzer, którzy tradycyjnie przyjeżdżają z aparaturą pomiarową do elektronicznego pomiaru czasu. Również nasz wysiłek z zapewnieniu medialnego promowania naszych Imprez i ich Uczestników, przynosi coraz lepsze efekty. Informacje były zamieszczone zarówno na stronie PZM, RALLY and RACE ,Tygodniku Wyszkowiak, plakatach i tradycyjnie związaną z nami telewizją TVP3 Warszawa - Sport, która przekazała 2 oddzielne relacje w wiadomościach sportowych. Byli z nami Utytułowani i mniej znani Zapaleńcy Fotoreporterzy, którzy zamieścili olbrzymią ilości zdjęć i filmików oddających widowiskową dynamikę przejazdów. W tym miejscu dodatkowo dziękuje kol. Dariuszowi Ołtuszyk, który w arcytrudnych warunkach w hali, w masce ochronnej dokonał niepowtarzalnych ujęć przejazdów poszczególnych Zawodników. Firma Orangina - Schweppes wspierając nas od kilku lat, dostarczyła napoje energetyczne zarówno do obsługi jak i Uczestników rajdu, za co w tym miejscu jeszcze raz dziękuje. Dziękuje Naszym Sędziom, tj. Robertowi Piłatowi, Tomkowi Ostrowskiemu i jego Ojcu Adamowi, którzy w upalnym dniu wytrwali na stanowiskach.

Pozwólcie, ze jeszcze raz podziękuje Wam wszystkim za zaciętą widowiskowa sportową rywalizację, w przyjacielskiej atmosferze, jaką tworzycie, połączoną z olbrzymie zaangażowaniem. To wszystko pozwala mnie zapominać o moim” słusznym” wieku, daje siły do nowych wyzwań, pomysłów na rzecz tworzenia wspólnie nowych imprez dających nam obopólną satysfakcje.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Witold Prószyński „tato”
Prezes Auto Koło Centrum

Galeria zdjęć

Fot. Jakub Żołędowski

Wyniki

II Marpol Rally Day

Wyniki

II Marpol Rally Day