18. Rally Barbórka BIS 2023

Data: 10.12.2023
Zawody: Rally Sprint
Miejsce imprezy: Warszawa
Liczba prób sportowych: wkrótce
Nawierzchnia utwardzona: asfalt, beton, szuter, żwir
Pilot: Nie wymagany
Rally Barbórka BIS to nasza kultowa impreza, która zamyka sezon 2023! Zawsze rozgrywamy Barbórkę BIS tydzień po Ogólnopolskim Kryterium Asów - Rajdzie Barbórka i zawsze organizujemy za zakończenie nocną Super Próbę o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum - Witolda Pruszyńskiego "Taty".

W tym roku Rally Barbórka BIS staje się 

Dodatkowe podziały i klasyfikacje:

Klasyfikacja generalne
Klasy pojemnościowe 

Klasa Gość - zawodnicy z licencją, samochody bez podziału na pojemność silnika klasyfikowani będą tylko w swojej klasie. W klasie gość dopuszcza się start na oponach przeznaczonych do sportu.

Zapisy

Lista zgłoszeń

Regulamin

Komunikaty

Drodzy nasi Uczestnicy jak i Ci, którzy jeszcze się nie zdecydowali, przede wszystkim dziękuje za zaufanie i już tak liczna listę zgłoszeń.
Mam więc dla Was świetną wiadomość. Dzięki poznaniu nowych przyjaznych mi OSÓB, uzyskaliśmy 4 nowe lokalizacje na terenie Warszawy do rozgrywania imprez. To co wydawało się niemożliwe, stało się faktem.

W ramach tegorocznej naszej imprezy zapewniamy, 2 sprawdzone i 2 nowe lokalizację. Z uwagi na zbliżający się termin imprezy będziemy starali się przekazać jak najwięcej informacji w KOMUNIKATACH.

A teraz po prostu zgłaszajcie się do naszej kultowej imprezy , namiastką „Barbórki Kryterium Asów”, do której mam szczególny sentyment, ponieważ dane mi było ją 4 krotnie Tworzyć, tak jak w naszej z nowymi lokalizacjami, które przeszły już niestety do historii.