Przed nami trzecia, odsłona imprez w sezonie 2022 - Samochodowych Rajdów Amatorskich, organizowanych przez nas po złagodzeniu epidemii korona wirusa. Impreza rozegrana zostanie przy wsparciu naszych niezawodnych Partnerów i Władz - Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego.

Rally Mazowsze odbędzie się w niedzielę 29 maja na terenie zamkniętym, na sprawdzonej i zmodyfikowanej trasie, która zjednała sobie uznanie przez Uczestników, z uwagi nie tylko za jej lokalizację, ale charakterystykę trasy.


To wszystko gwarantuje rozegranie imprezy na szybkiej, technicznej trasie, równej i utwardzonej nawierzchni (asfalt, beton, kostka bauma) co daje po prostu frajdę z jazdy, tym bardziej, że nie ma wypadkowych miejsc zagrażających bezpieczeństwu jak drzewa, słupy itd.

W ramach rywalizacji sportowej, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej rajdu i zdobycia nagród regulaminowych jak i rzeczowych. Powracamy również do klasyfikacji RWD (samochodów o tylnym napędzie).

Zapisy

Lista zgłoszeń

Regulamin